Skip to main content

Swarovski Kristallwelten

Google maps route

Deze unieke bezienswaardigheid ligt in Wattens bij Schwaz. Het is een van de grootste toeristische plekjes van het land.

Multimediakunstenaar André Heller ontwierp hiermee een unieke plek van fantasie. Tot heden heeft deze gewaardeerde bezienswaardigheid in Tirol meer dan twaalf miljoen bezoekers momenten van verbazing bezorgd.

De Kristallwelten zijn opgericht in 1995, dit ter ere van het 100-jarig bestaan van het wereldberoemde kristalglasbedrijf Swarovski.

De Chambers of Wonder is één van de belangrijkste attracties van de Swarovski Kristallwelten. Het is een reeks kamers die elk zijn ontworpen door internationaal bekende kunstenaars en architecten. Elke kamer heeft een eigen thema en is volledig versierd met kristallen objecten. Bezoekers worden meegenomen op een betoverende reis door de geschiedenis en de magie van kristal.

Naast de Chambers of Wonder, heeft Swarovski Kristallwelten ook een permanente kunsttentoonstelling genaamd “Crystal Cloud”. Er zijn ook vaak tijdelijke tentoonstellingen te zien die zijn samengesteld door bekende kunstenaars en ontwerpers.

Rond de Reus wacht buiten een open ruimte van kristallijne natuur op u – de tuin. Laat u meeslepen door de fonkelende Kristalwolk over het Spiegelwater of beleef in de speeltoren op vier niveaus een spel met alle zintuigen. Ga je naar Hopfgarten dan mag een bezoek aan Swarovski Kristallwelten niet ontbreken!

© 2025 Appartement Mariandl. Aan deze website kunnen geen rechten ontleend worden.
De Algemene voorwaarden van Appartement Mariandl zijn van kracht.